Kącik rodzica i rekrutacja

Menu

04.10.2019r. - piątek
Śniadanie- Bufet szwedzki (płatki, pieczywo białe, pieczywo ciemne, mleko, kakao, ser żółty, warzywa, miód, masło), herbata owocowa, bananowo- kokosowa owsianka
II Śniadanie- Owoce sezonowe, chrupiące warzywa
Obiad- Zupa ogórkowa
II danie – Naleśniki z serem i polewą owocową
Podwieczorek- Pieczywo z pastą z zielonego groszku, mleko ze słomką
II Podwieczorek- sałatka owocowa

07.10.2019r. - poniedziałek
Śniadanie- Bufet szwedzki (płatki, pieczywo białe, pieczywo ciemne, mleko, kakao, wędlina, ser żółty, warzywa, miód, masło), herbata lipowa, parówki po kanadyjsku
II Śniadanie- Owoce sezonowe, chrupiące warzywa
Obiad- kapuśniak z młodej kapusty
II danie – udziec z indyka z pieczonym jabłkiem, ziemniaki, surówka z selera, kompot
Podwieczorek-kanapka z twarożkiem i szczypiorkiem
II Podwieczorek- gotowana kolba kukurydzy z masełkiem mleko ze słomką

08.10.2019r. - wtorek
Śniadanie- Bufet szwedzki (płatki, pieczywo białe, pieczywo ciemne, mleko, kakao, dżem owocowy, ser żółty, warzywa, miód, masło), herbata owocowa, jajecznica ze szczypiorkiem
II Śniadanie- Owoce sezonowe, chrupiące warzywa
Obiad- Zupa fasolowa
II danie- Pieczeń rzymska, ziemniaki, sałatka szwedzka, kompot
Podwieczorek- Zapiekane tosty z pieczarkami i serem
II Podwieczorek- ciasto z owocami

09.10.2019r. - środa

Śniadanie- Bufet szwedzki (płatki, pieczywo białe, pieczywo ciemne, mleko, kakao, wędlina, ser żółty, warzywa, miód, masło), herbata ziołowa, szarpana bułka z mlekiem
II Śniadanie - Owoce sezonowe, chrupiące warzywa
Obiad- Zupa pomidorowa z ryżem
II danie – kluski leniwe z bułeczką, surówka z marchwi i ananasa, kompot
Podwieczorek- Kanapka z salami i warzywami
II Podwieczorek-kasza manna z owocami herbata

10.10.2019r. - czwartek
Śniadanie- Bufet szwedzki (płatki, pieczywo białe, pieczywo ciemne, mleko, kakao, wędlina, ser żółty, warzywa, miód, masło), herbata truskawkowa, kiełbaska drobiowa pieczona
II Śniadanie- Owoce sezonowe, chrupiące warzywa
Obiad- Zupa koperkowa z ziemniakami
II danie Gulasz mięsny, kasza jęczmienna, ogórek kiszony, kompot
Podwieczorek- kanapki z żółtym serem i pomidorem
II Podwieczorek- pieczone jabłko z żurawiną

11.10.2019r. - piątek
Śniadanie- Bufet szwedzki (płatki, pieczywo białe, pieczywo ciemne, mleko, kakao, ser żółty, warzywa, miód, masło), herbata malinowa, kaszka jaglana na mleku kokosowym z daktylami
II Śniadanie- Owoce sezonowe, chrupiące warzywa
Obiad- barszcz ukraiński
II danie – knedle ze śliwką i bułką tartą, kompot
Podwieczorek- bułeczka z pastą z tuńczyka
II Podwieczorek- sałatka grecka, herbatka ziołowa

14.10.2019r. – poniedziałek
Dzień Edukacji Narodowej- dzień wolny

15.10.2019r. - wtorek

Śniadanie- bufet szwedzki (płatki, pieczywo białe, pieczywo ciemne, mleko, kakao, dżem owocowy, ser żółty, warzywa, miód, masło), herbata owocowa, omlety z warzywami
II Śniadanie- owoce sezonowe, chrupiące warzywa
Obiad- zupa kalafiorowa
II danie - pierogi z mięsem i omastą cebulową, kompot
Podwieczorek- kanapki z pastą humus i warzywami
II Podwieczorek- chałka z masłem i miodem, mleko

16.10.2019r. - środa
Śniadanie- bufet szwedzki (płatki, pieczywo białe, pieczywo ciemne, mleko, kakao, wędlina, ser żółty, warzywa, miód, masło), herbata ziołowa, kasza manna z sokiem
II Śniadanie - owoce sezonowe, chrupiące warzywa
Obiad- krupnik
II danie – ryż zapiekany z owocami i śmietaną, kompot
Podwieczorek- kanapki z żółtym serem i pomidorem
II Podwieczorek- sałatka makaronowa z kurczakiem i warzywami, herbata

17.10.2019r. - czwartek
Śniadanie- bufet szwedzki (płatki, pieczywo białe, pieczywo ciemne, mleko, kakao, wędlina, ser żółty, warzywa, miód, masło), herbata ziołowa, kiełbaska drobiowa pieczona
II Śniadanie- owoce sezonowe, chrupiące warzywa
Obiad- zupa z zielonego groszku i marchewki
II danie- pieczony schab w sosie, puree ziemniaczane, buraczki, kompot
Podwieczorek- kanapki z szynką i warzywami
II Podwieczorek- ciasto marchwiowe

18.10.2019r. - piątek
Śniadanie- bufet szwedzki (płatki, pieczywo białe, pieczywo ciemne, mleko, kakao, ser żółty, warzywa, miód, masło), herbata malinowa, kaszka jaglana na mleku kokosowym z daktylami
II Śniadanie- owoce sezonowe, chrupiące warzywa
Obiad- zupa pieczarkowa
II danie – smażona ryba, ziemniaki, surówka z kiszonej kapusty, kompot
Podwieczorek- kanapki z pastą z tuńczyka
II Podwieczorek- mix sałat z owocami

Partnerzy i darowizny

Czytaj więcej

Przekaż 1% podatku

W pozyskiwaniu funduszy wspiera nas Fundacja Krąg Przyjaciół Dziecka im. św Józefa Kalasancjusza

Czytaj więcej

Budowa nowej szkoły pijarskiej

Czytaj więcej