Galeria zdjęć

Pasowanie na przedszkolaka

Pasowanie na przedszkolaka

W dniu 26 października 2015 r. zapisaliśmy piękną kartę w historii pijarskiej edukacji przedszkolnej. Wszystkie przedszkolaki, które rozpoczęły edukację w pierwszym w Polsce Pijarskim Przedszkolu w Warszawie, zostały uroczyście pasowane na przedszkolaki. W spotkaniu brali udział rodzice dzieci, dziadkowie, rodzeństwo i wszyscy pracownicy przedszkola.

Uroczystość rozpoczął O. Bogdan Dufaj – Dyrektor Przedszkola powitaniem przybyłych gości i życzeniami, aby to spotkanie było dla wszystkich pięknym przeżyciem.

Występ artystyczny jaki pokazały dzieci był pełen emocji i niezapomnianych wrażeń nie tylko dla rodziców, ale i dla samych dzieci.

W imieniu rodziców Państwo Chachulscy złożyli uroczyste ślubowanie i obietnicę, że zawsze będą doceniać w dzieciach to co najlepsze i cieszyć się ich dzieciństwem. Dzieci zaś ślubowały być od dzisiaj zuchami i dobrymi kolegami.

Po ślubowaniach nastąpił akt pasowania, Pani dyrektor Stefania Stysiak dotknęła ramienia , każdego dziecka specjalnie przygotowanym ołówkiem, wypowiadając słowa: „Pasuję cię na przedszkolaka Pijarskiego Przedszkola w Warszawie”, a dzieci otrzymały pamiątkowe, imienne dyplomy oraz „Legitymacje Przedszkolaka”.

Oficjalną część uroczystości zakończyła modlitwa prowadzona przez O. Bogdana Dufaja oraz błogosławieństwo na dalszą pracę.

Podczas słodkiego poczęstunku przygotowanego dla dzieci i gości Rodzice podziękowali pracownikom przedszkola za przygotowanie uroczystości i radość jaką to spotkanie przyniosło.

Partnerzy i darowizny

Czytaj więcej

Przekaż 1% podatku

W pozyskiwaniu funduszy wspiera nas Fundacja Krąg Przyjaciół Dziecka im. św Józefa Kalasancjusza

Czytaj więcej

Budowa nowej szkoły pijarskiej

Czytaj więcej