Galeria zdjęć

Spotkania z ciekawymi ludźmi-goście Pancerników i Pingwinów

Spotkania z ciekawymi ludźmi-goście Pancerników i Pingwinów

We wtorek 18 października odwiedził nas Tata Helenki - Pan Mariusz.
Podczas spotkania niezwykle ciekawie przedstawił nam historię Krzysztofa Kolumba, który wytrwale dążył do spełnienia swojego marzenia, jakim było dopłynięcie do Indii. Pomimo wielu trudności i odmów pomocy i wsparcia, z jakimi spotkał się podróżnik, ostatecznie spełnił swoje marzenie…
Podobnie Pan Mariusz dążył do rozwijania swojej pasji. W dzieciństwie bardzo dużo rysował na różnych powierzchniach z wykorzystaniem różnych materiałów. Wiele ćwiczył i udoskonalał swoje rysunki. Dziś zajmuje się rysowaniem zawodowo. Ulubiona zabawa z dzieciństwa stała się dla Pana Mariusza PRACĄ i sprawia wiele przyjemności i satysfakcji.
Dziękujemy za niezwykle interesujące spotkanie i życzymy wiele sukcesów :).

Kolejnym GOŚCIEM SPECJALNYM był tata Maksa, który opowiedział nam o swoim hobby. Czas wolny spędza na remontowaniu i zajmowaniu się swoim Gazikiem :) Ileż to spotkanie sprawiło nam radości - okazało się, że w samochodzie znalazło się miejsce dla Pingwinów i dla Pancerników :D Bardzo dziękujemy Panu Michałowi za miłe spotkanie!

Grupa Pingwiny gościła mamę Lucyny, która przyszła z psem- Śnieżką.
Pani Hania jest weterynarzem i opowiedziała nam jak zajmować się psem. Mogliśmy też poznać umiejętności Śnieżki takie jak: stanie na dwóch łapach oraz reagowanie na komendy: "siad", "podaj łapę".
To było bardzo miłe spotkanie :-). Dziękujemy Pani Haniu.

Partnerzy i darowizny

Czytaj więcej

Przekaż 1% podatku

W pozyskiwaniu funduszy wspiera nas Fundacja Krąg Przyjaciół Dziecka im. św Józefa Kalasancjusza

Czytaj więcej

Budowa nowej szkoły pijarskiej

Czytaj więcej