Karolina Kirekowska

Jestem absolwentką studiów magisterskich pedagogiki przedszkolnej oraz terapii pedagogicznej. W czasie studiów byłam wolontariuszką w przedszkolu w Instytucie Głuchoniemych w Warszawie.W Pijarskim Przedszkolu pracuję jako wychowawca . Wcześniej pracowałam pięć lat w przedszkolu we wszystkich grupach wiekowych. Chętnie uczęszczam na kursy i warsztaty doszkalające, na których mogę poznać nowe metody pracy. Moje zainteresowania to podróże i czytanie.Dzieci są szczere i otwarte na poznawanie świata, chętnie biorą udział w różnorodnych przedsięwzięciach, dlatego też praca z nimi jest taka ciekawa i inspirująca. Jestem szczęśliwa, gdy mogę z nimi dzielić radość pierwszych sukcesów.

Katarzyna Piech
Jestem absolwentką studiów magisterskich pedagogiki przedszkolnej i wczesnoszkolnej oraz informacji naukowej i bibliotekoznawstwa. W ramach wolontariatu uczestniczyłam w zajęciach m.in. w grupie zerówkowej w szkole, w grupie integracyjnej w przedszkolu w czasie zajęć prowadzonych metodą Ruchu Rozwijającego W. Sherborne, współprowadziłam projekty edukacyjne w przedszkolach, a także brałam udział w organizacji koncertów w filharmonii dla młodszych dzieci i warsztatów plastycznych. Od 4 lat prowadzę także animacje zabaw dla dzieci podczas przyjęć urodzinowych, pikników, festynów oraz różnych uroczystości rodzinnych.

Sylwia Połeć
Ukończyłam studia licencjackie na kierunku Pedagogika Terapeutyczna z Rehabilitacją. Praca z dziećmi daje mi ogromną satysfakcję i radość. Pracuję w grupie 3latków, w pracy z dziećmi najważniejsze jest dla mnie ich bezpieczeństwo i wszechstronny rozwój.

Sylwia Ciesielska
Ukończyłam studia licencjackie na kierunku pedagogika opiekuńczo-wychowawcza z resocjalizacją. Prace w przedszkolu zaczynałam jako opiekun żłobkowy, obecnie jestem nauczycielem przedszkolnym. Lubię towarzyszyć dzieciom w ich rozwoju i edukacji przez zajęcia i zabawę. Dużo satysfakcji daje mi praca z nimi. Dziecięcy uśmiech jest dla mnie największą nagrodą.

Katarzyna Gutowska
Ukończyłam studia licencjackie na kierunku Bezpieczeństwo Wewnętrzne oraz studia magisterskie na kierunku Pedagogika Wczesnoszkolna. Bardzo lubię dzieci i z wielką chęcią uczestniczę w ich edukacji. Uśmiechy, jakimi na co dzień mnie obdarowują to wspaniała nagroda za to co robię.

Anna Drożdż
Jestem absolwentką studiów magisterskich Uniwersytetu Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie, na kierunku pedagogika wczesnoszkolna i przedszkolna. Najwięcej satysfakcji i radości przynosi mi praca z najmłodszymi, dlatego w Pijarskim Przedszkolu pracuję w  grupie żłobkowej. Moją pasją jest śpiew. W wolnych chwilach lubię też czytać.

Magdalena Lewandowska

Jestem absolwentką studiów magisterskich Akademii Pedagogiki Specjalnej im. Marii Grzegorzewskiej w Warszawie na kierunku Pedagogika. Pomysł na pracę zawodową zrodził się z aktywnego uczestniczenia w harcerstwie. Lubię patrzeć, jak dziecko coś odkrywa i próbuję samodzielnie dojść do jakichś wniosków. Cenię w dzieciach ich szczerość, która nieraz jest trudna do zaakceptowania, ale pozwala dużo zobaczyć. Najbardziej lubię z dziećmi przeprowadzać eksperymenty i tworzyć rozmaite prace, wykorzystując różnorodne materiały np. kasze, różne faktury kartek i materiałów.

Dominika Kanadys

Jestem absolwentką studiów na kierunkach: pedagogika specjalna, pedagogika ogólna, pedagogika przedszkolna i wczesnoszkolna. Oprócz warsztatu pedagogicznego, ważny jest dla mnie bezpośredni kontakt z  dzieckiem i tworzenie z nim  relacji . Moim zdaniem-wychowywać i  edukować dziecko to  niezwykła przygoda i wyzwanie,  to uczenie się bycia prostym i prawdziwym przed sobą samym.

Monika Wojtowicz

Nazywam się Monika Wojtowicz. Mam 37 lat. Uważam, że do pracy z dziećmi jest bardzo ważne podejście indywidualne do nich. Każdy z nas jest inny, każdy ma inne potrzeby, dlatego praca z dziećmi daje mi wiele satysfakcji i radości. Lubię to co robię, lubię pracować z  dziećmi.Mam wieloletnie doświadczenie w  pracy z najmłodszymi i nie tylko. Dzieci to wielki Skarb, o który należy dbać. Myślę że Praca w  Pijarskim przedszkolu otworzy mi jeszcze wiele furtek do dalszego rozwoju.  A ja będę się starać, by Państwa dzieci były zadowolone, szczęśliwe i z chęcią z uśmiechem na Twarzy przychodziły do Przedszkola.

Ruzan Yeghiazaryan

Ukończyłam studia magisterskie na kierunku nauczyciel,filolog, specjalista języka angielskiego na Gawarski Państwowy Uniwersytecie Republiki Armenii.Jestem opiekunką dla dzieci z powołania.Uwielbiam dzieci z wzajemnością.Opiekuję sie dziećmi od ponad15 lat.Od 7 lat pracuję jako koordynator, animator w Magic City Inca Play.Posługuję sie także językiem polskim. rosyjskim i armeńskim. Jestem punktualna i  odpowiedzialna. Pracuję w przedszkolu Pijarskim jako opiekun żłobkowy.

Elżbieta Pieńkowska
Ukończyłam studia licencjackie na kierunku: Zarządzanie i marketing im. Bogdana Jańskiego. Przez trzynaście lat pracowałam w zawodzie. Obecnie uczęszczam na studia jednolite magisterskie na kierunku: Pedagogika przedszkolna i wczesnoszkolna nauczycielska w Collegium Humanum. Podejmując decyzję o zmianie mojej ścieżki zawodowej spełniam swoje wieloletnie marzenie o pracy z dziećmi. W swojej pracy z dziećmi kieruję się zasadą wzajemności - ja każdego dnia staram się dać im radość i poczucie bezpieczeństwa, a w zamian za to otrzymuję autentyczność, szczęście i uśmiech na ich twarzach.

Małgorzata Rybak

Kornelia Knieć