Rekomendacje

1. Rekomendacje-Przedszkole-Pijarskie.pdf

Wielkie rekomendacje dla całej Dyrekcji, Kadry Nauczycielskiej, Administracji, Kucharzy, Pomocy, Pana Konserwatora, Ochrony i wszystkich osób związanych z Pijarskim Przedszkolem w Warszawie.

Dołączyliśmy do rodziny Pijarskiego Przedszkola w 2022 roku przechodząc przez proces rekrutacji uzupełniającej z dwiema córkami do grupy 6-latków oraz trzecią córką do grupy 4-latków. Już w pierwszych dniach w nowym przedszkolu zauważyliśmy ogromne wsparcie dla naszych dzieci ze strony zaangażowanych nauczycieli i fachowej obsługi. Adaptacja do nowego miejsca przebiegła u naszych dziewczyn perfekcyjnie.

Codzienne ranne wstawanie nie sprawiało naszym dzieciom żadnych problemów. Ale napewno wiązało się to z dobrym snem, który następował po słowach: „idziemy się myć i spać, bo rano trzeba wstać i jechać do przedszkola, żeby zdążyć przed śniadaniem :)”. Była radość i duma z własnoręcznie robionych prac, które były cyklicznie przekazywane do zbiorów domowych, w celu zrobienia miejsca na nowe „dzieła” w szafce przedszkolnej. Dojazd i powrót z przedszkola to opowieści dzieci o tym co się działo podczas zajęć, o tym z kim się bawiły lub nie, jakie jadły posiłki. Po wejściu do przedszkola obowiązkowo musieliśmy czytać jadłospis potraw na nowy dzień. W końcowej fazie roku przedszkolnego dzieci mogły już same czytać jaki pyszny deser będzie serwowany przez kucharzy. Świetną inicjatywą jest organizacja kuchni międzynarodowej, w której dzieci poznają smaki świata.

Wychowawczynie poprzez zabawę uczyły rozpoznawania różnych emocji i radzenia sobie z nimi. Dzięki temu dzieci łatwiej określały swoje potrzeby, co było wyraźnie zauważalne we wzajemnych relacjach. Pięknie było patrzeć na emocjonalny rozwój przedszkolaków.

Zostawiając córki pod opieką Pań, każdorazowo byliśmy przekonani, że są pod najlepszą opieką i byliśmy spokojni o ich bezpieczeństwo.

Młodsza 5 letnia córka przez kolejne 2 lata będzie się cieszyła każdym dniem w Pijarskim Przedszkolu, przypominając starszym siostrom jak było fajnie :)))

Polecamy z całego serca!

Z ogromnymi podziękowaniami

Kinga Kubat     Grzegorz Kubat

W imieniu swoim i męża bardzo dziękujemy za wspaniałą opiekę nad Frankiem i Szymonem. Za ciężką pracę Pań Nauczycielek, Dyrekcji i całej Administracji.

Jesteście placówką, w której każde dziecko może poczuć się jedyne w swoim rodzaju, odkryć swoje talenty i wspaniale rozwinąć. Dziękujemy za wielkie serce, za mnóstwo uścisków które w chwilach trudnych były dla chłopaków wielkim wsparciem:-) za każdą rozmowę, uśmiech, rady i "najlepsze posiłki na całym świecie" - jak mówią chłopcy!

Franciszek poszedł do 1 klasy i już widzę, że ten bagaż życiowej mądrości jaki otrzymał w przedszkolu jest dla niego ogromnym wsparciem w nowym środowisku!
Natomiast Szymon każdego dnia z wielką radością biegnie do przedszkola:-)

Dziękujemy!!!

Maria Galas-Mróz

REKOMENDACJE

dla Pijarskiego Przedszkola i Żłobka w Warszawie

Z całego serca polecam Pijarskie Przedszkole. To cudowne miejsce, gdzie moje dzieci czują się bezpieczne oraz szczęśliwe. Wszyscy pracownicy przedszkola są pomocni, przyjaźni, pozytywnie nastawieni do dzieci i rodziców. Z Paniami Nauczycielkami jest dobry kontakt i przepływ informacji, Panie są ciepłe i bardzo zaangażowane. Dzieci uczone są szacunku, tolerancji, zasad dobrego zachowania. Przedszkole posiada własną kuchnię, posiłki są smaczne, pełnowartościowe i różnorodne. Dzieci są zachęcane do poznawania nowych smaków, z różnych stron świata. Budynek jest nowoczesny, sale bardzo dobrze wyposażone, pięknie urządzone, jest duży plac zabaw.

Polecam to przedszkole każdemu, kto poszukuje miejsca, gdzie dzieci mogą się rozwijać w przyjaznej atmosferze, są zaopiekowane, bezpieczne oraz mogą korzystać z ciekawej i bogatej oferty edukacyjnej.

Magdalena Dąbrowska