Pracownicy kuchni

KUCHARZE

Kucharz- Bartłomiej Justyna

Pracuję w zawodzie kucharza 20 lat. Specjalizuję się w kuchni środkowoeuropejskiej. Praca w przedszkolu daje mi wiele satysfakcji, ponieważ praca z Dziećmi to sama przyjemność.

Kucharz- Sławomir Dąbrowski

Pracuję w zawodzie kucharza 26 lat. Zdobywałem doświadczenie w wielu restauracjach. W Przedszkolu pracuję ponad 3 lata. Bardzo sobie cenię to, że gotuję dla najmłodszych. To są najlepsi krytycy kulinarni. A ja wiem coś na ten temat.

Kucharz- Cezary Kaczmarski

Pracownik Przedszkola od 2 lat. Pasjonat dobrej kuchni oraz poszukiwacz dobrego smaku. W czasie wolnym ogrodnik amator i miłośnik zwierząt. W Przedszkolu odpowiedzialny jest za przygotowywanie diet.

POMOC KUCHENNA

Pomoc kuchenna- Kateryna Bilinska

W Pijarskim Przedszkolu w Warszawie na stanowisku pomocy kuchennej pracuję od 2 lat. Wcześniej pracowałam jako administrator w biurze. Postanowiłam jednak realizować i rozwijać swoje pasje kulinarne w przedszkolu. Od chwili kiedy tu pracuję, wciąż poznaję tajniki kuchni z różnych stron świata.

Pomoc kuchenna- Iryna Abramova